Agencja Ślubna Avis

Opinie Par Młodych

 

Przygotowując ślub oraz przyjęcie weselne każda Para Młoda staje przed dylematem: jaki wybrać zespół muzyczny, czym kierować się wybierając kamerzystę lub fotografa, czym pojechać do ślubu, jak to wszystko zgrać, zaplanować.

Proponujemy w tej kwestii zaufać profesjonalistom, którzy od wielu lat zajmują się kompleksową organizacją przyjęć weselnych. Agencja Ślubna AVIS to wybór najlepszy. Mnóstwo zadowolonych Par Młodych poleca nasze usługi swoim znajomym, którzy później są naszymi kolejnymi klientami. Referencje sprawdzić można w internecie, na forach tematycznych.


Nasze usługi były wielokrotnie nagradzane podczas targów ślubnych. Mnóstwo lokali, domów weselnych i restauracji proponuje nasze zespoły muzyczne jako godne polecenia, na wysokim poziomie, które są grarancją sukcesu Waszego wesel; fotografowie ciepło wyrażają się o naszych autach do ślubu - przejazd z klimatem, a później niezapomniane zdjęcia są wspaniałą pamiątką z najważniejszego w Waszym życiu dnia.
Kwiaty, dekoracje, dodatkowe atrakcje - to wszystko przygotowane ze specjaną troską o najwyższą jakość, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły zachwyca, uświetnia ten dzień i powoduje uśmiech na twarzy naszych klientów.
My to wiemy, oni też.
Jeśli Wy tego nie wiecie - zapoznajcie się z opiniami naszych Młodych Par, które opisały szczegóły współpracy z naszą firmą obrazując to zdjęciami.
My wiemy, że na nas się nie zawiedziecie, zapłacicie za wszystko przyzwoite pieniądze a na koniec, po weselu, jak opadną emocje  - zadzwonicie, żeby jeszcze raz powiedzieć: Było super, będziemy was polecać...