Zespół weselny - orkiestra weselna - zespoły weselne - weselny Lublin Warszawa

Historia kapel muzycznych (weselnych) AVIS i IVIS

Jako zespół AVIS istniejemy już 16 lat. W 1995 roku Artur (klawiszowiec, wokalista i menadżer), Jarek (klawiszowiec i wokalista) oraz Ania (nasza pierwsza wokalistka) założyliśmy własny zespół. Karierę muzyczną zaczynaliśmy wszyscy znacznie wcześniej w innych zespołach.

Początki były dość trudne. Na początku zaczynaliśmy od zabaw i pojedynczych wesel. Rynek zdobywaliśmy dzięki dobrej muzyce, wysokiej kulturze i konkurencyjnym cenom. Przez cały czas zdobywaliśmy doświadczenie, opracowywaliśmy nowe utwory, podnosiliśmy cenę i... coraz więcej graliśmy. Przed 12 laty zwerbowaliśmy nową wokalistkę Martę, z którą do dzisiaj podbijamy rynek.

W 2003 roku powstał zespół IVIS - bliźniaczy skład, który ma identyczną ofertę programową i repertuarową. W chwili obecnej działa kilka naszych zespołów - wesela prowadzą w bardzo podobny sposób, wzorują się na zespołach AVIS i IVIS.

ZESPÓŁ MUZYCZNY  AVIS ZESPÓŁ IVIS ZESPÓŁ AVIS
1995 r. 2000 r. 2003 r. 2003 r. 2008 r.
powstanie zespołu odchodzi Ania, przybywa Marta (zmiana wokalistki) odchodzi Jarek przybywa Kuba (zmiana gitarzysty) powstanie zespołu przybywa Sebastian perkusista
ARTUR
ANIA
JAREK
ARTUR
MARTA
JAREK
ARTUR
MARTA
KUBA
JAREK
IZA
ANDRZEJ
ARTUR
MARTA
KUBA
SEBASTIAN

Od początku roku 2006 rozszerzamy naszą ofertę o dodatkowe osoby oraz instrumenty.
Nasz gitarzysta Kuba gra również na saksofonie.
Od 2009 roku zespół AVIS występuje już tylko w składzie 4-osobowym, dołączył do nas niesamowity perkusista Sebastian, dusza towarzystwa, z którym obecnie pracujemy nad nowym programem wesel. 

Oprócz wesel mamy w dorobku wiele studniówek w lubelskich szkołach średnich, wiele imprez okolicznościowych takich jak: festyny, imprezy charytatywne. Graliśmy na kilkudziesięciu balach karnawałowych dla dużych firm handlowych.

Obecnie jesteśmy zespołem, który gra prawie wszystko. Jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania wszystkich gości. Doszliśmy do perfekcji w prowadzeniu imprez - robimy to z dużym smakiem, poczuciem humoru i wysoką kulturą. Nie jesteśmy zespołem, który tylko odtwarza muzykę - aktywnie zabawiamy gości nadając imprezom wspaniały, niepowtarzalny nastrój. Wysoko cenimy sobie dobry kontakt z odbiorcami.

Potrafimy zabawić wszystkich do granic ich możliwości.

Zespół weselny - orkiestra weselna - zespoły weselne - weselny Lublin Warszawa zespól muzyczny ivis
® wszelkie prawa zastrzeżone avis ivis 2012
fot: Marcin Kańtoch