Zespół weselny - orkiestra weselna - zespoły weselne - weselny Lublin Warszawa

Repertuar naszych zespołów muzycznych AVIS i IVIS

Obecnie w repertuarze mamy około 1000 utworów. Oczywiście - pewne z nich nie były już wykonywane od kilku lat. Ciągle dochodzą nowe, głównie przeboje z list. W repertuarze mamy piosenki prawie wszystkich zespołów i wykonawców. Gramy dla wszystkich pokoleń. Może nie gustujemy w disco-polo, lecz sztandarowe kawałki z tej dziedziny - oczywiście - gramy. Repertuar dostosowujemy do odbiorców, inaczej gramy dla młodzieży, inaczej dla gości w bardziej zaawansowanym wieku. Możemy zagrać dyskotekowo, a możemy i na ludowo, posiadamy w repertuarze piosenki sprzed 40lat, jak i najnowsze utwory hip-hopowe, gramy największe przeboje z polskiego i światowego rocka. Śpiewamy po polsku, angielsku, francusku, również rosyjsku, kochamy piosenki włoskie. Doskonale wyczuwamy przy jakiej muzyce chcą bawić się goście.

Wykorzystujemy akordeon, znamy wiele przyśpiewek, piosenek biesiadnych, idealnych do śpiewania przy stołach lub przy grillu. Zdarza się, że rozdajemy gościom śpiewniki i zachęcamy ich do wspólnego śpiewania razem z nami. Chodzimy wtedy między stołami z akordeonem, saksofonem, tamburynem i mikrofonami bezprzewodowymi, instrumenty akustyczne posiadają bezprzewodowe nagłośnienie, więc wszystko doskonale słychać przez głośniki kolumnowe.

Najczęściej tworzymy oprawę muzyczną na weselach, chociaż w dorobku mamy różne inne imprezy - bale, studniówki, imprezy plenerowe, małe uroczystości rodzinne, imprezy firmowe, itd.

Podczas wesel prowadzimy wiele interesujących i oryginalnych zabaw zarówno podczas oczepin, jak i w trakcie tańców. Są zabawy grupowe - kółeczka, korowody, pociągi, tańce z figurami, można wspólnie z nami pozwiedzać różne kraje tańcząc w rytmie regionalnych melodii, są elementy karaoke - w niektórych zabawach goście otrzymują od nas mikrofon i śpiewają z nami.

Część utworów układa nam się w bloki tematyczne - np. seria piosenek z imionami pań (Małgośka, Beata, Baśka, Monika, Agnieszka, Zośka, Magdalena, Anna, Ewa, itd.); każda piosenka jest zadedykowana odpowiednim paniom, po czym otrzymują one od nas niespodzianki (tzw. załączniki do dedykacji). Oczywiście nie może zabraknąć kankana, tańca Zorby.

W trakcie oczepin znajdziecie Państwo zabawy wywodzące się z tradycji, jak i zupełnie nowe, autorskie konkursy. Możemy zagwarantować, że oczepiny będą niepowtarzalne, poprowadzone na wysokim poziomie a wszyscy goście będą podczas tych zabaw wspaniale się bawić. Mamy własne, sprawdzone patenty, które sprawiają, że podczas zabaw oczepinowych mam niemal 100% frekwencję gości.

Od niedawna wspólnie z perkusistą Sebastianem stworzyliśmy autorskie, oryginalne SHOW, w którym wykorzystujemy grę muzyki, świateł i fajnych pomysłów zawierających elementy kabaretowe. Ponieważ mamy świadomość kopiowania naszych pomysłów przez inne grupy muzyczne, nie zdradzamy szczegółów - kilka tajemnic odkrywamy w galerii zdjęć (kominiarz, Ali Baba). Niesamowite wrażenia i zaskoczenie gości gwarantowane!

Na specjalne życzenie możemy zorganizować różne nietypowe zabawy - konkurs karaoke, gdzie goście otrzymują od nas mikrofon, wybierają piosenkę i śpiewają wszystkim. Z innych atrakcji polecamy Państwu pokaz ogni sztucznych lub pokaz tańca towarzyskiego, taniec brzucha, występ grupy fireshow. Posiadamy projektor multimedialny, więc jeśli przygotujecie Państwo prezentację zdjęć, my zadbamy o oprawę wizualną oraz dźwiękową.

Nowością, którą wprowadziliśmy od niedawna jest WESELNE ŚWIATEŁKO DO NIEBA.

Hit ostatnich dwóch lat na wszystkich weselach podobnie jak fontanny czekoladowe. Alternatywa dla pokazów fajerwerków, znacznie korzystniejsza finansowo, a angażująca wszystkich gości. Lampiony wykonane są z ognioodpornego papieru ryżowego, bambusowego korpusu oraz małego drucika. Zawierają małą rozpałkę zrobioną z woskowego materiału. Kiedy zapali się lampion, ogień rozpałki nagrzeje powietrze, które następnie wypełni wnętrze papierowej czapy. Za sprawą ciepłego powietrza lampion powoli poleci w górę, jego lot trwa około 8-10 minut, aż do momentu kiedy rozpałka wypali się. Produkt jest w 100% biodegradowalny, nie stanowi zagrożenia pożarowego, nie wymaga zgody na jego wypuszczenie. Użycie lampionów odbywa się podobnie jak pokaz fajerwerków – zapraszamy gości przez budynek Sali weselnej, wręczamy każdej parze lampion i zapałki, krótko tłumaczymy zasady, wszyscy podpalają rozpałkę i jednocześnie wypuszczają lampiony. Wyobraźmy sobie widok powoli lecących, świecących latarni do nieba (są przypadki, że zewnętrzni obserwatorzy sądzą, że mają do czynienia z UFO). Satysfakcja wszystkich gości gwarantowana.

Oczywiście trudno nie wspomnieć o różnych toastach...

Zespół weselny - orkiestra weselna - zespoły weselne - weselny Lublin Warszawa zespól muzyczny ivis
® wszelkie prawa zastrzeżone avis ivis 2012
fot: Marcin Kańtoch